Galeria

Czasy na lasy – gala

W czwartek, 27 lutego 2014 r. w Lubawce odbyła się gala podsumowująca program Działaj Lokalnie VIII.
W ramach programu dofinansowane są działania zaproponowane przez stowarzyszenia i grupy nieformalne. Głównym celem jest stworzenie i dbanie o dobro wspólne, potrzebne lokalnej społeczności. W roku 2013, na ósmą edycję programu, zgłoszonych zostało 20 projektów. Wszystkie oceniła komisja powołana przez stowarzyszenie Granica, przyznające granty na terenie gmin Marciszów, Mieroszów, Kamienna Góra i Lubawka. Z dotacji skorzystało 15 organizacji. Dzisiaj wszyscy mieli okazję do krótkiego zaprezentowania zrealizowanych działań.
Programowi Działaj Lokalnie towarzyszy konkurs Opowiedz, w ramach którego beneficjanci przygotowują filmy lub prezentacje pokazujące swoje projekty. Konkurs wygrało stowarzyszenie Przymierze z Lubawki, drugi miejsce zajęła produkcja Koła Łowieckiego Knieja z Lubawki. Oba filmy zgłoszone zostaną do konkursu ogólnopolskiego.
Dziękujemy członkom Koła Łowieckiego Knieja za podjęty trud edukowania młodych ludzi w ciekawy sposób. Dziękujemy Nadleśnictwu Kamienna Góra za wsparcie. Dziękujemy zarządowi i członkom ROD „Przyszłość” z Mieroszowa za zaangażowanie, dziękujemy młodzieży za cudowne spektakle, tematycznie związane z treściami warsztatów. Dziękujemy pani Marzenie Dziedzińskiej pedagog z PSP w Mieroszowie za wykonaną prezentację do konkursu „Opowiedz”. To dla takich chwil „społecznicy” działają.

Więcej o gali: powiatowa.info oraz rti.24.pl

Nasz film zgłoszony do konkursu „Opowiedz” :

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s