Galeria

Podziękowanie dla Kniei Lubawka

Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Mieroszowie.

Miło nam poinformować, że w dniu 29 czerwca 2015 roku uczestniczyliśmy na zaproszenie przewodniczącej Rady Miejskiej Mieroszowa oraz Burmistrza miasta Mieroszów w sesji, na której otrzymaliśmy podziękowanie z okazji naszych 50-tych urodzin oraz za prowadzenie działań edukacyjnych na terenie Gminy Mieroszów. To piękne wyróżnienie to hołd dla członków Kniei Lubawka za skuteczność działań na tym terenie. Traktujemy je również jako zobowiązanie do kontynuacji dalszych działań na rzecz dzieci i społeczności lokalnej. To, co robimy w tamtym rejonie, nie byłoby możliwe bez wsparcia organizacji i ludzi dobrej woli. Dziękujemy przede wszystkim zarządowi i członkom Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Przyszłość” w Mieroszowie. Koleżanki i koledzy – zbierzmy siły na kolejne działania. Dziękujemy władzom samorządowym, strażakom, pszczelarzom, a przede wszystkim dyrekcji, pedagogom i dzieciom z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie. Wasz uśmiech jest dla nas najlepszą nagrodą.
Sesję wykorzystaliśmy również do wręczenia władzom samorządowym Mieroszowa podziękowania za wspieranie naszych działań, a pozostałym uczestnikom pozostawiliśmy informacje książkowe o ścieżkach dydaktycznych wykonanych w naszym rejonie przez myśliwych dla mieszkańców i turystów. Te opracowania pozwalają na samodzielne wędrówki po nich.
Wszystkie przeprowadzone działania dla społeczności mieroszowskiej można zobaczyć na naszej stronie internetowej; http://www.kniejalubawka.wordpress.com w zakładce „dla dzieci i młodzieży”.
Porządek obrad Sesji – czytaj tu:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s